Cook Kaka Torbası - COOK Tüketici Ürünleri
KurumsalOnline Alışveriş

Cook Kaka Torbası

Çevre dostu, doğada tamamen çözünen COOK Kaka Torbası; pratik ve rahat kullanımı ve ürüne özel tasarlanmış taşıma aparatı ile her zaman yanınızda!

Yavru köpekler günde ortalama 6 kere, yetişkin köpekler ise günde ortalama 2 kere tuvaletlerini yapma eğilimi göstermektedir.

Köpekler tuvalet ihtiyaçları için dışarı çıkarıldığında; çevreyi kirletmemek, diğer canlılara duyarlı olmak ve ortak alanlarda bulunan insanlara saygı göstermek amacı ile kakalarının uygun şekilde alınıp, çöp alanlarına bırakılması gerekmektedir.

Minik Dostunuzla Yaptığınız Yürüyüşler, Çok Daha Keyifli ve Stressiz Bir Hale Gelecek!

Türkiye’de üretilen ilk kaka torbası olma özelliğini taşıyan COOK Kaka Torbasını; kolay ve pratik kullanımı ve kemik şeklindeki özel tasarımı sayesinde hayvan sahipleri rahatlıkla yanlarında taşıyabileceklerdir.

Taşıma aparatı kullanıcının tercihine göre 4 renk olarak tasarlanan COOK Kaka Torbası; pembe, mavi, yeşil, siyah renklere sahiptir.

Köpek tasmalarına, pantolon beline takılabilen ve anahtarlık olarak kullanılabilen Taşıma Aparatı kullanım rahatlığı sağlayacaktır.

Yedek Torbalar ile Daha Uzun Süre Kullanım

Yanınızda ve çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu ürün için üretilen yedek torbaları, satın aldığınız taşıma aparatının içerisine yerleştirerek uzun süre kullanabileceksiniz.Autre Groupe de Nettoyage COOK